Lipoliza iniekcyjna Poznań

Lipoliza iniekcyjna to metoda pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała.

Pozwala nie tylko miejscowo wyszczuplić ciało, ale także precyzyjnie wymodelować kontur sylwetki.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej daje możliwość skutecznej likwidacji nagromadzonych fałd tłuszczu, które nie zmniejszają się pomimo stosowania odpowiedniej diety oraz intensywnych ćwiczeń fizycznych.

“Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich komórki tłuszczowe przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Należy pamiętać, że zabieg lipolizy iniekcyjnej nie stanowi alternatywy liposukcji, wspomaga on proces modelowania sylwetki. Jest odpowiedni dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Doskonale sprawdza się jako uzupełnienie diety, zabiegów drenujących oraz wysiłku fizycznego.

Lipoliza iniekcyjna - wskazania

podwójny podbródek

fałd tłuszczu na brzuchu

tłuszcz na udach, zbyt szerokie uda

tłuszcz na pośladkach

tłuszcz wokół pach, poduszeczki tłuszczu w okolicy pach

tłuszcz na kolanach

modelowanie sylwetki

biodra

fałdy na plecach (poniżej żeber)

Lipoliza iniekcyjna - przebieg zabiegu

Zabieg polega na podaniu zastrzyków z roztworu fosfatydylochiny i deoksycholatu (soli żółciowej) powodujących rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

Bezpośrednio po zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Po zabiegu występuje tkliwość, opuchlizna miejsca poddawanego zabiegowi i są to pożądane efekty uboczne świadczące o skuteczności i działaniu zabiegu.

Dodatkowo mogą wystąpić siniaczki i zaczerwienienia w miejscach wkłucia.

Lipoliza iniekcyjna - efekty

Efekt serii zabiegów to zazwyczaj utrata kilku centrymetrów w obwodzie w miejscu podania preparatu.

W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, wystarczą 2-3 zabiegi.

Jeżeli nadmiar tkanki tłuszczowej jest większy, ilość zabiegów należy zwiększyć - zachowując odstępy 3-4 tygodniowe pomiędzy zabiegami.

Lipoliza iniekcyjna - przeciwwskazania

ciąża i karmienie piersią

czynne infekcje w miejscu zabiegu

alergie

skłonność do powstawania blizn przerostowych i keloidów

uczulenie na składniki preparatu

choroby autoimmunologiczne skóry – kolagenozy, łuszczyca

choroby nerek i wątorby

niewyrównana cukrzyca

stosowanie leków rozrzedzających krew

Cennik

Lipolax VL 350

Lipo Lax VL stosuje się do lipolizy twarzy i miejsc na ciele dotkniętych problemem zwiotczenia skóry i nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Najnowsza formuła Lipo Lax VL to połączenie najsilniejszej substancji lipolitycznej z innowacyjnym kompleksem peptydów biomimetycznym o silnym działaniu zagęszczającym skórę. Preparat aktywuje naturalny metabolizm lipidów i wywołuje intensywne procesy lipolizy, co powoduje szybkie rozpuszczanie podskórnej tkanki tłuszczowej i lifting konturów twarzy i ciała. Głównym składnikiem aktywnym jest fosfatydylocholina, powodująca rozpuszczenie trójglicerydów w komórkach tłuszczowych, a także spowalniająca ich późniejsze wiązanie. Ze względu na zniszczenie błony komórkowej adipocytu, kwasy tłuszczowe są uwalniane do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie następuje ich szybka emulgacja i wydalenie z organizmu. Formuła Lipo Lax VL zawiera dodatkowo silnie odmładzający kompleks peptydów biomimetycznych (3000mg). Mają one silne działanie ujędrniające skórę: stymulują syntezę kolagenu, widocznie liftują i zapobiegają zwiotczeniom zmniejszających się obwodów ciała. Lipolax VL zawiera acetyl-heksapeptyd-8 o działaniu analogicznym do toksyny botulinowej, przez co powoduje silne napięcie i wygładzenie okolicy poddanej zabiegowi.

Venome Lipo Slim 350

FOSFATYDYLOCHOLINA + KWAS DEOKSYCHOLOWY = idealnie wymodelowane ciało Produkt posiada wysokie stężenie substancji czynnych, przez co jest jedną z najskuteczniejszych terapii lipolitycznych stosowanych przy zwalczaniu trudnych do usunięcia depozytów tłuszczowych. Dzięki wysokiej stabilności produktu, jest w stanie działać dłużej, przez co efektywniej usuwa lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Wskazania Miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa na ciele, Podwójny podbródek, Cellulit wodno-tłuszczowy.