Stymulatory tkankowe Poznań

Zabiegi z zastosowaniem stymulatorów tkankowych stosuje się w pierwszej kolejności do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu przez kosmetologa dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym. Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu, tworzenia działań anty-grawitacyjnych.

W procesie biostymulacji skóra zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.

Rożnice między stymulatorami tkankowymi a wypełniaczami

Podstawową różnicą między tymi dwoma preparatami jest ukierunkowanie ich działania.

Dostępne stymulatory na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, aminokowasów, kolagenu, polinukleotydów, czy kwasu polimlekowego mają za zadanie pobudzić procesy regeneracyjne skóry, spowolnić proces starzenia.

Oddziałują silnie na skórę powodując uniesienie owalu twarzy, głębokie nawilżenie, rozjaśnienie i spłycenie zmarszczek. Brak zawartości usieciowanego kwasu hialuronowego, jak w przypadku wypełniaczy zapewnia naturalny efekt wolumetryczny. Bez nienaturalnych i przerysowanych efektów. Wypełniacz działa "tu i teraz" - nie przyczyniając się do poprawy kondycji skóry i spowolnienia procesu jej starzenia .

Wskazania

  • zmniejszenie oznak starzenia się skóry
  • wygładzanie zmarszczek
  • redukcja blizn
  • poprawa elastyczności i jędrności skóry
  • przywrócenie utraconych rysów twarzy
  • regeneracja skóry

Cennik

Juvelook - oczy 900

Juvelook to stymulatorhybrydowy, który łączączy w sobie natychmiastowy efekt wypełnienia, wynikający z użycia kwasu hialuronowego HA oraz długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, a to wszystko dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA. Wypełnia dolinę łez, rozjaśnia cienie, odmładza okolicę oczu. Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy natychmiastowy efekt, widoczny od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.

Lumi Eyes 1 zabieg 450

Lumi Eyes – to zabieg mezoterapii pod oczy oraz doliny łez dedykowany dla osób, które zmagają się z efektem zmęczonych oczu, cienką i szarą skórą, cieniami pod oczami, a także zmarszczkami. Działa spektakularnie na spowolnienie procesów starzenia się okolicy oka. Wygładza i rozjaśnia, liftingując skórę oraz niwelując powstającą dolinę łez. Dzięki zawartości polinukleotydów wykazuje działanie intensywnie regenerujące. Efekt już po pierwszym zabiegu! Prepart jest bezbarwnym i bezwonnym żelem z polinukleotydem, nietoksycznym dla organizmu. Dodatkowo jest biokombatybilny z tkankami przez co niweluje możliwość reakcji alergicznych oraz opuchnięć pozabiegowych. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Lumi Eyes - wskazania do zabiegu intensywne nawilżenie redukcja płytkich zmarszczek rewitalizacja doliny łez poprawa elastyczności skóry naprężenie wiotczejącej i obwisłej skóry rozświetlenie okolicy oczu Częstotliwość wykonywania zabiegów 3 zabiegi w odstępach 21 dniowych. Po wykonanej serii zaleca się 1 zabieg podtrzymujący efekt co pół roku.

Sunekos 200 500

Sunekos 200 zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia wszystkich jej warstw, dając delikatny efekt wypełnienia poprzez napięcie i podniesienie tkanek. Zawarte w składzie aminokwasy powodują rozświetlenie i widoczne odmłodzenie oka. Pierwsze efekty promiennej i wypoczętej skóry zauważalne są już po 10 dniach od zabiegu. Preparat Sunekos doskonale odmładza okolicę oczu, redukuje cienie i zmarszczki.Poszarzała, zmęczona skóra odzyskuje swój blask i jędrność.

Venome Eyebag 400

Obrzęki zlokalizowane w okolicy oczu wymagają odpowiednio dobranych składników do ich całkowitej eliminacji. EYEBAG posiada unikalny skład, dzięki czemu zastoje wodne występujące w strefie doliny łez są zminimalizowane. Zastosowanie substancji aktywnej jaką jest Tetrapeptyd-5, pozwala stymulować mikrokrążenie w tkankach, likwidując uporczywe obrzęki spowodowane nagromadzeniem się płynów w przestrzeniach międzykomórkowych. Koenzym Q10 dba o prawidłową stymulację przemian energetycznych w tkankach, odpowiednio je dotleniając, co wpływa na częściową eliminację lub zahamowanie postępujących procesów starzenia. Występujące obrzęki dodatkowo redukuje ekstrakt z karczocha poprzez pobudzenie układu limfatycznego do ciągłej syntezy. Unikalny skład zapewnia również odpowiednie nawilżenie oraz rozświetlenie delikatnej strefy okolicy oka.

Juvelook - twarz 1800

Jedyny na świecie stymulator tkankowy z kwasem poli D, I mlekowym do zastosowania w okolicy oka, mezoterapi skóry twarzy, szyi i dekoltu. To unikalny wypełniacz hybrydowy, dający natychmiastowy efekt. Dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA, który odpowiada za nawilżenie i złuszczenie, posiada właściwości przeciwstarzeniowe oraz pełni rolę regulatora PH oraz użycia kwasu hialuronowego HA otrzymujemy efekt wypełnienia, który widoczny jest od razu po zabiegu a młodzieńczy wygląd powraca w sposób naturalny i trwały. Pozytywne efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Trwałość zabiegu utrzymuje się przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Rekomendowana ilość zabiegów to 2. Po dwóch latach można wykonać 1 zabieg przypominający. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy. Zabieg nadaje się szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, dla skóry która utraciła blask, słabo napiętej z początkowymi oznakami starzenia się. Bez grudek i masowania. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

Profhilo Molekuła Młodości 1 zabieg 900

rofhilo® Molekuła Młodości - innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości. Pozwala odzyskać młodość twarzy w 5 minut! Opatentowana formuła: Stabilizowane termicznie Kompleksy Hybrydowe Hialuronu w największej możliwej dawce znane jako Molekuła Młodości, zapewniają efekt miliona sprężynek, przywracających utracony owal twarzy. Profhilo to jedyny na świecie preparat do bioremodelingu twarzy i przebudowy skóry, oddziałujący na wiele problemów starzenia się skóry jednocześnie. Zapewnia naturalny efekt odmłaodzenia, bez nadkorekcji. Przywraca kontur twarzy, redukuje chomiczki, napina i ujędrnia skórę (efekt liftingu). Wygładza zmarszczki, zwiększa sprężystość skóry. Wskazania zwiotczenie skóry w obrębie twarzy, szyi, ramion, grzbietów dłoni, łokci, kolan, dekoltu zmarszczki pionowe i poziome skóry utracony kontur twarzy opadnięte policzki, tzw. "chomiczki" brak nawilżenia skóry Profhilo® - przebieg zabiegu W czasie zabiegu stosujemy technikę BAP, która polega na podaniu preparatu w pięć określonych punktów na twarzy symetrycznie po obu stronach. Dzięki temu bezpośrednio po zabiegu występuje efekt wolumetryczny. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić siniaczki, lekka opuchlizna, zaczerwienienie oraz widoczne małe depozyty w miejscach podania preparatu.

Nucleofill Strong 1 zabieg 850

Dzięki zastosowaniu Nucleofill Strong skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji. Zacznie się regenerować, zagęszczać i ujędrniać. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające pozwoli zauważyć widoczne odmłodzenie skóry, która jednocześnie staje się promienna, znikają objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry i znikną drobne zmarszczki. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego się oczekuje – widoczny, ale naturalny, bez zmiany rysów twarzy. Produkt jest całkowicie naturalny i działa na trzech poziomach. Osoby, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a ich skóra jest pozbawiona blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia, mogą rozważyć skorzystanie z zabiegu Nucleofill. Lifting na poziomie komórkowym, dogłębne nawilżenie, oraz silne działanie antyoksydacyjne to efekty, których można spodziewać się już po pierwszych sesjach. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry! Nucleofill - wskazania chęć odmłodzenia bez ingerencji i zmian rysów twarzy widoczne zmarszczki dla osób, którym zależy na profilaktycznym działaniu anti-aging dla osób, które są narażone na stres oksydacyjny (przez zanieczyszczenie powietrza, ekspozycję na słońce, palenie tytoniu, złą dietę) odwodniona i wiotka skóra chęć poprawy stanu skóry profilaktyka przeciwstarzeniowa jako dodatkowa procedura przed zabiegami wypełniającymi w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego Nucleofill - przebieg zabiegu W czasie zabiegu stosowana jest technika BAP. Polega ona na podaniu preparatu w pięć określonych punktów na twarzy symetrycznie po obu stronach. Mimo że technika podania preparatu, a przede wszystkim ograniczona liczba potrzebnych iniekcji, zmniejsza ryzyko pojawienia się nieporządanych skutków ubocznych, bezpośrednio po zabiegu Nucleofill może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i opuchlizna, delikatne mrowienie, drobne zasinienia, a także widoczne małe depozyty w miejscach podania preparatu. Częstotliwość wykonywania zabiegów W celu uzyskania najlepszych efektów, zaleca się stosowanie 3- 4 zabiegów co około 28 dni.

Nucleofill Strong - pakiet 3 zabiegów 2200

Profhilo Molekuła Młodości - Pakiet 3 zabiegów 2400

Lumi Eyes - pakiet 3 zabiegów 1200

Karisma 1 zabieg 900

Preparat KARISMA to biostymulator, który bazuje na stymulacji organizmu do regeneracji, do tworzenia kluczowych dla elastyczności i jakości skóry włókien kolagenu czy elastyny. Jako pierwszy biostymulator na polskim rynku, oparty jest o rekombinowany kolagen ludzki, uzyskiwany z hodowli jedwabników. KARISMA w naturalny sposób odmładza, rewitalizuje i napina skórę, wypełnia drobne zmarszczki oraz daje lekki efekt liftingu. Dla pełnego efektu wystarczą dwa zabiegi. Jest naturalnym zabiegiem, w składzie preparatu znajdują się wyłącznie naturalne składniki, wyeliminowane zostały chemiczne środki sieciujące. Ponadto substancja jest całkowicie biozgodna, ponieważ pozwala mobilizować skórę do bioregeneracji. Ze względu na naturalny skład nie wywołuje reakcji alergicznych. Zalicza się do tzw. soft fillerów i jest w stanie wypełnić drobne zmarszczki, ujędrnić skórę oraz poprawić owal twarzy. W przeciwieństwie jednak do trwałych wypełniaczy działa niezwykle naturalnie, bez przerysowanego efektu. Wskazania: Odmłodzenie skóry twarzy, okolicy ust, szyi, dekoltu i dłoni Poprawa konturu twarzy, delikatny efekt liftingu Redukcja zmarszczek Redukcja blizn, rozstępów Poprawa jakości i gęstości skóry

Karisma - pakiet 2 zabiegów 1700

Ejal 40 1 zabieg 600

EJAL40 to nowoczesna metoda opracowana przez naukowców przy pomocy renomowanych ośrodków badawczych we Włoszech. Jej celem jest skuteczna redukcja oznak starzenia się skóry. Formuła Ejal 40 sprzyja tworzeniu nowych włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a tym samym odbudowuje strukturę skóry i poprawia jej gęstość. W skład preparatu wchodzi najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie cząsteczkowej 1200-1800 kDaltonów, która pozwala na przebudowę macierzy pozakomórkowej dzięki stymulacji aktywności fibroblastów. Zabieg reintegruje poziom kwasu hialuronowego (HA), aktywnie przeciwdziałając jego utracie ze względu na naturalne procesy starzenia. Wysoce skoncentrowany, innowacyjny kwas hialuronowy o optymalnej masie molekularnej oraz specjalna 4-punktowa technika bio-rewitalizacji sprawiają, że efekty zabiegu – wymodelowana, odmłodzona twarz – są szybkie, wyraźne i trwałe. Zabieg, dzięki zastosowanej 4-punktowej technice bio-rewitalizacji, pozwala na szybkie przywrócenie utraconego konturu twarzy i niezbędnych funkcji fizjologicznych skóry, jednocześnie zapewniając niskie ryzyko odczuć bólu oraz powstawania zasinień.

Ejal 40 - pakiet 3 zabiegów 1500