Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny jest skutecznym sposobem na przyspieszoną regenerację skóry. W kosmetologii najczęściej wykorzystuje się peelingi z zawartością kwasów. Kwasy nie tylko złuszczają skórę, ale również nadają jej bardzo kwaśne pH. To odczyn wrogi dla wszelkich bakterii i grzybów! Dlatego efekty zabiegów kwasami są doskonałe również w przypadku cery trądzikowej.

Zabieg polega na złuszczaniu naskórka i dotarciu do skóry właściwej w celu usunięcia defektów kosmetycznych oraz zmian będących wynikiem różnych chorób lub procesu starzenia skóry, usunięcia martwych komórek oraz wygładzenia i zmiękczenia naskórka. Umożliwia nie tylko ujednolicenie kolorytu skóry, redukcję przebarwień i zmian pigmentowych, ale także zmniejszenie wydzielania sebum i odpowiednie nawilżenie. Seria peelingów z zastosowaniem kwasów pomaga w leczeniu trądziku, stanowi również kurację przeciwtrądzikową i ułatwia usuwanie blizn potrądzikowych.

Wskazania

  • starzenie się skóry (pierwsze i późniejsze oznaki starzenia jak zmarszczki, brak napięcia skóry),
  • przesuszenie skóry,
  • ziemistość skóry (skóra szara, tzw. cera palacza),
  • nadmierne wydzielanie sebum, trądzik, zaskórniki,
  • niedoskonałości jak przebarwienia skórne (piegi i inne przebarwienia posłoneczne, plamy starcze), blizny, w tym blizny potrądzikowe.

Cennik

PQ Age - twarz 100

Peeling PQ Age jest innowacyjnym zabiegiem ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry. Jest to nowa formuła peelingu będąca mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej: kwas trójchlorooctowy (TCA), kwas kojowy, koenzym Q10. Innowacyjność peelingu PQ Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania. Zabieg nie podrażnia naskórka, jest przyjemny i bezbolesny.

PQ Age twarz/szyja/dekolt 120

BioRePeelCl3 - twarz 150

BioRePeelCl3 to opatentowany peeling o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry. Zabieg BioRePeel nie tylko peelinguje, ale także pobudza procesy biostymulujące i regeneracyjne. Niezwykłą skuteczność zabiegu zapewnia dwufazowa technologia. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu (rozpuszczającemu warstwę rogową), stymuluje wymianę komórek poprzez usunięcie wierzchniej warstwy rogowej komórek. Składniki aktywne uczestniczą w dogłębnej stymulacji regeneracji skóry i procesów biosyntetycznych, niezbędnych do powstrzymania starzenia się skóry oraz utleniania spowodowanego promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami powietrza.

BioRePeel - twarz/szyja/dekolt 170

PRX - T33 - twarz 100

PRX - T33 - służy do biorewitalizacji skóry bez użycia igieł. Stanowi połączenie kwasu trójchlorooctowego, kojowego oraz nadtlenku wodoru. Stosowany jest w celu poprawy jędrności, napięcia i rozjaśnienia skóry twarzy i ciała. Wykorzystywany jest także do likwidacji rozstępów, blizn a także w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Zabieg peelingiem PRX-T33 może być wykonywany również w porze letniej. Właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień

PRX - T33 - twarz/szyja/dekolt 120

Venome TCA LIFT - twarz 100

Skutecznie niweluje oznaki starzenia się skóry, dzięki stymulowaniu fibroblastów do produkcji włókien kolagenu i elastyny, wykazując dodatkowo działanie bakteriostatyczne, równocześnie zmniejszając widoczność ewentualnych przebarwień i miejscowych hiperpigmentacji.Produkt nie jest fotouczulający, dlatego też może być stosowany jako peeling całoroczny. Peeling Venome TCA Lift dzięki unikalnemu połączeniu trzech kwasów: trójchlorooctowego, kojowego i migdałowego, skutecznie niweluje problem zmarszczek i wiotkości, dzięki stymulowaniu fibroblastów do produkcji włókien białkowych. Produkt pozwala przywrócić skórze równomierny koloryt i zniwelować zmiany zapalne, przez co cera zyskuje właściwą strukturę i blask, bez przebarwień i nierównomiernego kolorytu.

Venome TCA LIFT - twarz/szyja/dekolt 120